Balíček Ayurveda

7 nocí/8 dní, 4* resort s plnou penzí, od 17 980 Kč/osoba

Absolutní relax v ráji na zemi

Nechte se hýčkat pod dohledem zkušených doktorů a masérek tisíce let starou vyhlášenou přírodní medicínou v oáze klidu při šumu moře… Chcete udělat něco pro své tělo, zdraví a krásu? Potom je balíček AYURVEDA ideální volba.

Toto se mi líbí

Skvělé! kontakujte nás prosím přes kontaktní formulář, na telefonu +420 603 468 787 nebo emailu info@colombotrading.cz. Děkujeme!

Délka

7 nocí, 8 dní
(možné individuálně prodloužit)

Možné příplatky

pokoj SGL + 4.500 Kč/pobyt, letenka Praha – Colombo – Praha od 13.000 Kč

Cena

od 17 980 Kč za osobu
(dvoulůžkový pokoj)

Cena zahrnuje

7 nocí s plnou penzí v 4* resortu Siddhalepa, stanovené denní Ayurveda procedury (upřesníme v podrobném rozpise), transfery s anglicky mluvícím řidičem.

Slevy

pro skupinky od 5 os. -10 % z ceny okruhu a od 9 os. -15%

Letenky

Zpáteční letenky Vám zajistíme na přání nabídneme přes partnerskou CK Siam Travel. Vybíráme kvalitní aerolinky jako jsou Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Air Arabian, Fly Dubai, Srí Lankan a další.

Ceny zpátečních letenek se pohybují od 12 500 Kč.

Program

Den 1./ přílet Colombo, přivítání na letišti místním anglicky mluvícím zástupcem CK Esna Holidays, transfer cca 70 km do letoviska Wadduwa, ubytování v 4* resortu Siddhalepa Health (7 nocí)

Den 2-8. / léčebný Ayurveda pobyt s plnou penzí v resortu Siddhalepa u dlouhé písečné pláže, resort vlastní stejnojmenný největší Srílanský výrobce Ayurveda produktů (přírodní balmy, kosmetika, nápoje atd.), možnost zakoupení fakultativních výletů např. pevnost Galle, želví farma, jízda vlakem, naleziště diamantů (Safírů) městečko v horách Ratnapura, Colombo tour a Petah market, návštěva výrobny Ajurvéda produktů…

Den 9. / transfer na letiště Colombo, odlet nebo možnost prodloužení pobytu dle přání…

Fotky

Nezávazná poptávka

Těší nás, že si chcete pro Váš výlet na Srí Lanku vybrat Esna Holidays. Vyplňte nám prosím tento kratičký formulář, brzy se Vám ozveme a probereme podrobnosti.

Jméno a příjmení *
Fill out this field
Email *
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Telefon
Fill out this field
Poznámka
Fill out this field
Plánovaný počet osob
Fill out this field
Kdy byste chtěli jet?
Fill out this field
Menu