To nejlepší ze Srí Lanky

7 nocí/8 dní, 3+* hotely se snídaní od 8 998 Kč/osoba

7 dní v ráji

Spojte relax na nekonečně dlouhých písečných plážích, kde můžete na širém moři zahlédnout i velryby, s poznáním věhlasných UNESCO památek, a to vše zakončete procházkou po čajových plantážích, kde čas plyne tak nějak pomaleji.

Toto se mi líbí

Skvělé! kontakujte nás prosím přes kontaktní formulář, na telefonu +420 603 468 787 nebo emailu info@colombotrading.cz. Děkujeme!

Délka

7 nocí, 8 dní
(možné individuálně prodloužit)

Cena

od 8 998 Kč za osobu
(dvoulůžkový pokoj)

Slevy

pro skupinky od 5 os. -10 % z ceny okruhu a od 9 os. -15%

Možné příplatky

jednolůžkový pokoj 3.500 Kč/okruh, polopenze 900 Kč/okruh, česky mluvící průvodce na vyžádání, příplatek k ceně +20% za období 23.12.-5.1., hotely 4* kategorie +20% za okruh

Cena zahrnuje

7 nocí v 3+* hotelích se snídaní, transfery, anglicky mluvícího řidiče (průvodce), vstupy do všech památek dle programu.

Poznámka

min. počet 2 os. na okruhu, odjezdy každý den v roce, letenky na přání zajistíme od 13.000 Kč (Qatar Airways, Emirates, Turkish Airlines, Fly Dubai, Air Arabia, Srí Lnakan…). Po ukončení okruhu je možno pobyt individuálně prodloužit dle přání a výběru letoviska např. Negombo, Nilaveli, Bentota, Unawatuna, Weligama v ceně od 500 Kč/os./noc v 3* htl. se snídaní…Zajišťujeme i kombinaci s Maledivami, Indií, Malajsií či Thajskem za výhodné ceny !

Letenky

Zpáteční letenky Vám zajistíme na přání nabídneme přes partnerskou CK Siam Travel. Vybíráme kvalitní aerolinky jako jsou Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Air Arabian, Fly Dubai, Srí Lankan a další.

Ceny zpátečních letenek se pohybují od 12 500 Kč.

Program

den 1. / přivítání na mezinárodním letišti Bandanaraike airport (CMB), místním anglicky mluvícím zástupcem (řidičem) přední Srí Lanské cestovní kanceláře Esna Holidays, transfer klimatizovaným vozem (200 km cca 4,5 hod. jízdy) do města Trincomalee s krásnou 3 km dlouhou klidnou písečnou pláží Uppuveli kde budete ubytování v hotelu přímo u moře (4 noci)

den 2-4. / volný program u moře na pláži Uppuveli (hlavní sezóna od 15.1. do 30.10.), možnost pronájmu kola či motorky (cca 7 $ den) nebo zakoupení fakultativních výletů: šnorchlování se žraloky na Pigeon Island (cca 25 $), pozorování velryb a delfínů (cca 30 $), Trincomalee (chrám Koneswaram, China Bay, Golden Temple, Marble beach, shoping, cca 20 $), Ayurveda masáže (cca 20 $), Annuradhapura & Mihintale UNESCO (35 $)

den 5. / transfer cca 100 km do NP Minneriya (pozorování slonů, ptactva a buvolů ve volné přírodě), dále pokračujeme do města Dambulla, ubytování v hotelu (1 noc)

den 6. / prohlídka nejvýznamnější památky na Srí Lance posvátnou skalní horu a ruiny Sigiriya a dále 20 km vzdálené Buddhistické památky na seznamu UNESCO jeskyně Dambulla, dále pokračujeme cca 100 km s krátkou zastávkou v zahradě koření „Spice Garden Matale“ až do druhého největšího města Srí Lanky v horách Kandy, večer kulturní představení tradiční tanec, ubytování v hotelu (2 noci)

den 7. / návštěva pohoří NP Knuckles Range (cca 50 km), jedinečný zážitek stoupání z města Matale po serpentinách až skoro k vrcholu Riverston (1.900 m.n.m) kde absolvujeme 1,5 hod. vyhlídkovou procházku, cestou zastávka na čajových plantážích s návštěvou a ochutnávkou čaje v Tea Factory „Midlands“, dále pokračujeme cca 10 km autem až k vyhlídce „Mini Worlds End“, úžasný den v přírodě zakončíme návštěvou vodopádů s možností koupání „Riverstone Waterfall“, návrat do Kandy

den 8. / prohlídka města Kandy a posvátného UNESCO chrámu Buddhova zubu, transfer cca 140 km na letiště CMB (cca 3,0 hod.), odlet domů.

Fotky

Nezávazná poptávka

Těší nás, že si chcete pro Váš výlet na Srí Lanku vybrat Esna Holidays. Vyplňte nám prosím tento kratičký formulář, brzy se Vám ozveme a probereme podrobnosti.

Jméno a příjmení *
Fill out this field
Email *
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Telefon
Fill out this field
Poznámka
Fill out this field
Plánovaný počet osob
Fill out this field
Kdy byste chtěli jet?
Fill out this field
Menu